Kurucularımız


Vahap  YILMAZ:

Antalya’daki dershanelerde uzun yıllar kurucu ortak ve matematik öğretmeni olarak görev yapmıştır. 2002 yılında kendi adına kurduğu, VAHAP YILMAZ DERSHANESİ’ndeki kurucu ve matematik öğretmenliği görevini dershanelerin kapatılması sürecine kadar sürdürmüştür. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Vahap YILMAZ, kendi adına kurduğu dershanesini, maddi durumu yetersiz yüzlerce öğrencinin eğitimi için sosyal sorumluluk hissederek, Muratpaşa Belediyesine bağışlamıştır.

2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Vahap ERDOĞDU ile birlikte kurduğu VAHAP ÖZEL GRUP DERSHANESİ’ni de, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında akademik ortaokula dönüştürmüştür.

 

Vahap ERDOĞDU: Matematik öğretmeni olarak 28 yıl Özbilgi Dershaneleri Kuruculuğu yanı sıra ortağı Vahap YILMAZ ile birlikte VAHAP ÖZEL GRUP DERSHANESİ kurucu temsilciliği yapmıştır. Antalya’’da Robert Koleji ve Galatasaray Lisesine öğrenci kazandırmadaki etkin çalışmalarıyla bilinmektedir.

 

TARİHÇE

 

ÖZEL VAHAP ERDOĞDU ORAOKULU, dershanelerin özel okula dönüşüm programı sonucu Antalya’da kendi alanında açılan ilk ortaokuldur. Sadece ortaokul öğrencilerini Türkiye’’nin nitelikli liselerine hazırlamak, akademik ve sosyal alanlarda liderlik yaşatmak amacı ile 2015 yılında açılmıştır.

Vahap YILMAZ

Kopyası-IMG_4895-31

Vahap ERDOĞDU

vahaperdogdu2