Öğrencilerimizden


Ortaokul süresince akademik anlamda başardıklarımda büyük pay sahibi olan Vahap ERDOĞDU öğretmenim ve Özbilgi Camiasına müteşekkirim. Çünkü bana hayalim olan Galatasaray Lisesi’ne giden yolda çok destek oldular.Kendimize olan inancımızı yitirdiğimizde bize yardımcı oldular. Dersleri hiç sıkmadı, hatta eğlenerek öğrendik.Güldük, ağladık, çalıştık ve kazandık. Bazen bunaldığımız oldu ama bizi motive ettiler. Başta Vahap ERDOĞDU olmak üzere tüm emeği geçen öğretmenlerime sonsuz teşekkürler. Şüphesiz ki iz bıraktınız ve iz bırakanlar unutulmaz..

Ege Uzunsakal

Galatasaray Lisesi


Kendimi bildim bileli matematiği hep çok seviyordum. TEOG sınavına hazırlanırken de Vahap ERDOĞDU öğretmenimin derslerinde öğrenirken çok da eğlendim. Sıra arkadaşım Galatasaray Lisesi’ni hedeflerken ben Robert Koleji’nde okumak istiyordum. Arkadaşım şimdi Galatasaray Lisesi’nde, ben de Robert Koleji’ndeyim. Bizleri hayallerimize kavuşturduğu için öncelikle Vahap ERDOĞDU öğretmenime ve tüm değerli öğretmenlerime kısaca Vahap ERDOĞDU ailesine çok teşekkür ediyorum . Sizleri ve bizlere verdiğiniz emekleri unutmayacağım. Sevgi ve saygılarımla..

S.Eren Yılmaz
Robert Koleji

Screen Shot 2015-06-07 at 23.04.00İçinde bulunmaktan dolayı hep mutlu olduğum Özbilgi ailesinin bir ferdi olmak çok özel bir duygu. Her takıldığımda beni yerden kaldıran, aynı soruyu tekrar tekrar sorup, anlamamakta ısrar ettiğimde bile sabırla, güler yüzle anlatan öğretmenler motivasyon kaynağım olup, benim kendime inanmaktan vazgeçtiğim de bile benim bu zaferi elde edeceğimden ilk günkü kadar emin olan dershane kurucumuz Vahap Erdoğdu’ya, müdür ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

Selin Traş

Robert Koleji


Screen Shot 2015-06-07 at 23.04.07

Ortaokul eğitim hayatım boyunca destek aldığım Özbilgi Dershanesi, şuan okumakta olduğum Robert Koleji’ne burslu girmeme büyük katkı sağlamıştır. Vahap Erdoğdu ve diğer öğretmenlerimiz ders içi ve ders dışı çalışmalarımda hep yanımda oldular. Bir konuyu bize aktarırken mantığını da anlattılar. Her şeyi vurgulamamız gerektiğini öğrettiler. Bazen sınav stresiyle çok bunaldığımızda bizi rahatlatıp daha iyi nasıl olacağımızın moralini verdiler. Bu yüzden Vahap Erdoğdu ve diğer emek veren öğretmenlerime çok şey borçluyum. Sizleri unutmayacağım.

Beyza İrem Yabacı
Robert Koleji

 Galatasaray Lisesi 11. Sınıf  öğrencisiyim.  Antalya’dan  Galatasaray Lisesi’ni kazanmamda,  ideallerime ulaşmamda Özbilgi  Dershanesi’nin  katkısı büyüktür.  Başarılı öğretmen kadrosu ve  deneyimli kurucusu Vahap Erdoğdu  ile Özbilgi bir  Antalya markasıdır. Siz  başarmak istiyorsanız her  türlü  desteği alabileceğiniz bir eğitim  kurumudur. Başta Vahap Erdoğdu ve  tüm yönetim kadrosuna,  öğretmenlerime teşekkürü borç bilirim.

Bengisu Ayan

Galatasaray Lisesi


SBS sınavlarına girerken 3 yıl Vahap Hocam hep  yanımda ve destek olmuştur.Başından beri  hedeflediğim özel okulların hepsine 500 tam puan  yaparak kabul edilmemde, şimdiki okulum Koç  Lisesi’nde %100 burslu okumamda Özbilgi  Dershanesi ile hazırlanmamın payı büyüktür.

Vahap Hocam matematik derslerini hızlı ve akıcı şekilde işler,ders saatleri dışında bile anlamadığım her soruda sınırsız destek verirdi.Kurucusu olduğu Özbilgi  sadece dershane değil,aklıma takılan her sorunun cevabını bulduğum, katılımı yüksek sınavlarında kendimi ölçtüğüm bir kurumdur.

Vahap Hoca’mın yeni okulunda aynı hedefler doğrultusunda pek çok şanslı öğrenciyi hayallerine ulaştıracağını düşünüyor ve umuyorum. Bana verdiğiniz emekler için sonsuz teşekkürler hocam.Sevgi ve saygılarımla.

Eda Naz Dinç
Koç Lisesi